unsecured loans with bad credit html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Ogłoszenia Duszpasterskie
Ogłoszenia Duszpasterskie
33 seo tips Niedziela Zwykła

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

33 Niedziela Zwykła

 

17 listopada 2013

 

 

  • Wczoraj w katedrze św. Jakuba w Olsztynie został uroczyście zamknięty Rok Wiary w naszej search engine optimization archidiecezji.
  • W przyszłą niedzielę – Niedzielę Chrystusa Króla papież Franciszek zamknie Rok Wiary w całym kościele.
  • W naszej świątyni uczynimy to również za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.00.
  • Przypominamy, internet marketing services że zgodnie z kalendarzem liturgicznym archidiecezji warmińskiej, w poniedziałek 25 listopada, w naszej parafii będziemy przeżywać doroczny dzień modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W dniach od 28 grudnia 2013 do 2 stycznia 2014, odbędzie się w Strasburgu „Pielgrzymka Zaufania przez Ziemię". spain hotels Jest to ekumeniczne spotkanie młodych z całej Europy, organizowanie przez Braci professional seo services z Taize. Zachęcamy młodzież z naszej parafii i z naszego regionu do udziału w tym spotkaniu. Punkt przygotowań przy naszej parafii – w Świętej Lipce. Kontakt: P. Robert Połubiński. Szczegółowe informacje na plakatach.
  • Dzisiaj w kościele polskim trwa zbiórka york hotels pieniężna na pomoc poszkodowanym na Filipinach. W naszej świątyni możemy składać dobrowolne ofiary do skarbony wystawionej pod chórem. Dziękujemy za zrozumienie i hojne serce.
  • W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada następujące wspomnienie: w poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; we wtorek - bł. Salomei, zakonnicy; w środę – św Rafała Kalinowskiego, prezbitera; w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny; w piątek - wspomnienie św. Cecylii – patronki śpiewu kościelnego. Jej wstawiennictwu i opiece polecamy młodzieżową scholę oraz nasz instant unsecured loans chór parafialny i Siostrę Monikę.
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 z 270