Ogłoszenia Duszpasterskie
Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

Święto Ofiarowania Pańskiego

 

2 lutego 2015

 

  • Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które zostaną przeznaczone na pomoc siostrom zakonnym służącym Bogu w klasztorach kontemplacyjnych.
  • W spain hotels pierwszy piątek miesiąca, 6 lutego przed południem, udamy się z Komunią św. do chorych parafian, a po południu w kaplicach filialnych w Siemkach i w Lembruku zostaną odprawione Msze św. Gorąco zachęcamy rodziców, dzieci i młodzież do pierwszo-piątkowej spowiedzi i Komunii św.
  • W york hotels tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: we wtorek – św. Błażeja, biskupa i męczennika: w czwartek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w piątek - świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • Zapraszamy instant unsecured loans na najbliższe spotkanie z formacji duchowej, podczas którego o. Krzysztof Ołdakowski, Dyrektor Redakcji Programów Katolickich Polskiego Radia, omówi zagadnienie „Wpływ mediów na nasze postrzeganie świata". Na zakończenie prelekcji zostanie wyświetlony film pt.: „Tango Papieża", unsecured loans with bad credit będący opowieścią o życiu i ojczyźnie papieża Franciszka – Argentynie. Film ten zdobył Złoty Medal i nagrodę specjalną IX Międzynarodowego Festiwalu Filmów Katolickich. Spotkanie odbędzie się w Domu Pielgrzyma w professional seo services sobotę 14 lutego o godz. 10.00. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych. Szczegóły znajdziemy na afiszach.
  • Pod search engine optimization koniec lata br. chcielibyśmy rozpocząć prowadzenie w naszym Domu Pielgrzyma rekolekcji, sesji rekolekcyjnych oraz warsztatów formacyjnych. Przy wyjściu wyłożone są ankiety ze wstępnymi propozycjami. Zechciejcie zapoznać się z ich treścią, zaznaczyć, czym bylibyście zainteresowani oraz jakie inne propozycje mielibyście w tym zakresie. Wypełnione ankiety prosimy wrzucać do skarbony lub przynosić do zakrystii najpóźniej do 1 marca.
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 internet marketing services z 343