Ogłoszenia Duszpasterskie
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 5. 04. 2015

 Ogłoszenia Duszpasterskie

 

Niedziela Zmartwychwstanie Pańskiego

 

5. 04. 2015

 

 

  • Wyrażamy search engine optimization przeogromną wdzięczność tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Na ręce s. Krzysztofy składamy podziękowanie za wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego, na ręce pana Roberta Połubińskiego – lektorom, kantorom, komentatorom i członkom Liturgicznej Służby Ołtarza, a na ręce s. Moniki – członkom naszego chóru.
  • Jutro - w poniedziałek Wielkanocny - Msze św. w bazylice i w kaplicach filialnych będą odprawiane według porządku unsecured loans with bad credit niedzielnego. Ofiary zbierane jutro na tacę będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Papieskiego Wydziału Teologicznego „Bobolanum" w Warszawie, gdzie młodzi jezuici przygotowują się do kapłaństwa.
  • Zapraszamy na najbliższe spotkanie z zakresu formacji duchowej, podczas którego o. Aleksander Jacyniak omówi zagadnienie „Duchowa walka w nas. Działanie ducha dobrego i złego". Na zakończenie możliwość spotkania przy kawie i herbacie. Spotkanie odbędzie się w Domu Pielgrzyma w najbliższą sobotę o 10.00.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. W ramach przygotowań do niego, po Mszy św. o 17.00, instant unsecured loans będziemy odmawiać Koronkę do york hotels Bożego Miłosierdzia. professional seo services Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W Niedzielę Miłosierdzia obchodzi również swoje święto patronalne - „Caritas", która śpieszy z pomocą charytatywną potrzebującym. Także w przyszłą niedzielę będzie można nabyć przed naszą bazyliką Ewangelię św. Marka w przekładzie i z komentarzem o. Franciszka Siega i inne książki o tematyce biblijnej.
  • Zachęcamy do lektury wyłożonego na skarbonie kwietniowego numeru „Posłańca Serca Jezusowego", w którym możemy przeczytać o najważniejszym miejscu pielgrzymkowym chrześcijan – Grobie Pańskim, o przekazywaniu radości i misji Zmartwychwstałego, o pięknie katedr wzniesionych ku czci Boga, a także o naszym świętolipskim Sanktuarium. Zapoznamy się tam także z papieskimi intencjami, komentarzami do kwietniowych niedzielnych Ewangelii oraz z historią powstania Nowej Huty, która była zaplanowana jako miasto bez Boga. Cena 1 egzemplarza – 5 zł.
  • Wszystkim naszym Parafianom, zwłaszcza osobom chorym i cierpiącym, naszym Współpracownikom, Przyjaciołom i Pielgrzymom, życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego spain hotels oraz duchowej mocy i internet marketing services nadziei płynącej z Chrystusowego zwycięstwa życia nad śmiercią.
  • W seo tips Wielkim Tygodniu odszedł do wieczności śp. Eugeniusz Stanisław Falkowski, nasz parafianin z Pieckowa. Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia. Zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 z 352