Ogłoszenia Duszpasterskie
28 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie
 

28 Niedziela Zwykła - 12 października 2014

 

  • „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie" york hotels - to hasło Dnia Papieskiego, jaki przeżywamy dziś w naszej Ojczyźnie jako dzień modlitwy i wdzięczności Bogu za dar życia i posługi św. Jana Pawła II. Z tej okazji zbierane są dziś ofiary pieniężne na fundusz stypendialny dla internet marketing services ubogiej młodzieży. Zachęcamy do wsparcia go przez wrzucanie ofiar do skarbony znajdującej się pod chórem oraz przez wysyłanie SMSów pod numer 76265. Szczegóły znajdziemy na afiszach.
  • Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe w naszej Bazylice odprawiamy codziennie o g. 16.30. Zapraszamy do udziału - szczególnie dzieci i młodzież. Zachęcamy również do wspólnej modlitwy różańcowej w gronie rodzinnym.
  • Pojutrze przypada Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Bogu i opiece Maryi nauczycieli i wszystkich odpowiedzialnych za wychowanie młodego pokolenia.
  • W zakrystii można już składać kartki z imionami naszych drogich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie.
  • W tym tygodniu zakończy półroczną posługę w naszym sanktuarium nasz organista Jakub Choros, któremu wyrażamy wielką wdzięczność za posługę organistowską, koncerty organowe oraz prowadzenie naszego chóru parafialnego i życzymy Bożego błogosławieństwa w jego nowej posłudze organistowskiej w Krakowie.
  • *W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają następujące wspomnienia: jutro – bł. Honorata Koźmińskiego, w środę – św. instant unsecured loans Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; w czwartek - Jadwigi Śląskiej; spain hotels w piątek - św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; w sobotę – święto św. Łukasza, seo tips ewangelisty – patrona służby zdrowia.
  • Zbliża się 450. rocznica przybycia jezuitów do Polski, która będzie obchodzona m. in. w Braniewie. Pragniemy, by także członkowie naszej parafii licznie w niej uczestniczyli. Dlatego planujemy wyjazd autokarowy na uroczystości związane z tą rocznicą. W programie może znaleźć się zwiedzanie Ornety, Pieniężna, Lidzbarka Warmińskiego, Kalwarii w Głotowie, wzorowanego na naszej świątyni kościoła w Krośnie, wystawy „Skarby Warmii i Mazur" w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku oraz udział w uroczystościach religijnych, koncercie muzycznym w wykonaniu Pro Musica Antiqua oraz sympozjum. Jeśli byłaby to pielgrzymka trzydniowa w dniach 22-24 listopada (sobota-poniedziałek) jej koszt wynosiłby ponad 200 zł na osobę. Jeśli natomiast byłby to wyjazd dwudniowy w dniach 23-24 listopada (niedziela-poniedziałek), jego koszt wynosiłby ponad 130 zł. Gorąco prosimy o przekazywanie sugestii do zakrystii oraz do kiosku w krużgankach, czy bylibyście zainteresowani pielgrzymką dwu- czy trzydniową.
  • W minionym tygodniu zmarła unsecured loans with bad credit pani Krystyna Astachow. search engine optimization Polećmy jej duszę wszechmogącemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona professional seo services 101 z 322