Ogłoszenia Duszpasterskie
Niedziela Chrystusa Króla

Ogłoszenia Duszpasterskie

 
Niedziela Chrystusa Króla

 

23 internet marketing services listopada 2014

 

 

  • Dzisiejsza Niedziela Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego. Za tydzień rozpocznie się czas adwentu. Jednocześnie w przyszłą niedzielę zostanie zainaugurowany ustanowiony przez papieża Franciszka Rok Życia Konsekrowanego. W naszej archidiecezji rozpoczniemy go w Sanktuarium w Gietrzwałdzie Mszą św. o 16.00.
  • Pojutrze, we wtorek 25 listopada, w naszej parafii będziemy przeżywać doroczny dzień modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu. Na g. 9.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Lembruka, na 10.00 - mieszkańców Pieckowa, na 12.00 - mieszkańców Pilca i Siemek, na 13.00 - mieszkańców Ramt, a na 16.00 - mieszkańców Świętej Lipki. O g. 11.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. Szczegóły znajdziemy na plakacie. Zchęcamy do udziału w tym modlitewnym skupieniu wszystkich parafian.
  • Również search engine optimization pojutrze przypada święto patronalne Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny. Siostrom Katarzynkom posługującym w naszym Sanktuarium życzymy wstawiennictwa św. Katarzyny Aleksandryjskiej i nieustannej opieki Świętolipskiej Pani.
  • Przypominamy, że w każdą środę o godz. 7.00 odprawiamy Mszę św. w intencji dobroczyńców naszego Sanktuarium i domu zakonnego, natomiast o godz. 17.00, odprawiana jest Msza św. w intencji próśb york hotels i podziękowań składanych w Nowennie u stóp Matki seo tips Bożej Świętolipskiej.
  • Przy unsecured loans with bad credit naszym Sanktuarium rozpoczyna swą działalność Centrum Formacji Duchowej, spain hotels które zaprasza na comiesięczne spotkania otwarte, pomocne w formacji duchowej, modlitewnej, moralnej i społecznej, adresowane do osób pełnoletnich, zamieszkujących bliższe i dalsze okolice Świętej Lipki. Pierwsze spotkanie, poświęcone zagadnieniu „Samotność człowieka przed Bogiem", odbędzie się w sali Domu Pielgrzyma w najbliższą sobotę o 10.00. Konferencję wygłosi o. proboszcz Aleksander Jacyniak SJ. Bardzo gorąco zachęcamy do zainteresowania się spotkaniami mogącymi pomóc w naszym duchowym wzroście. Szczegóły znajdziemy na afiszu. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczającym do szkół podstawowych na dwa spektakle instant unsecured loans pt. "Książę i Żebrak" oraz "Zajęcza chatka", które wystawi w sali Domu Pielgrzyma Studio Małych Form Teatralnych z Krakowa w sobotę 6 grudnia o g. 10.00.
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona professional seo services 101 z 329