Ogłoszenia Duszpasterskie
I Niedziela Wielkiego Postu
sobota, 16 lutego 2013 08:15


Ogłoszenia Duszpasterskie


1 Niedziela Wielkiego Postu


17 lutego 2013

 

 

  • W związku z decyzją o ustąpieniu z urzędu Ojca św. Benedykta XVI, pasterze kościoła zachęcają nas wszystkich do włączenia się w modlitwę całego kościoła, by dziękować Bogu za lata posługi Piotrowej papieża Benedykta i prosić Boga o dobry wybór nowego następcy św. Piotra.

  • Środą popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post – czas pokuty i przygotowania do ponownego przeżycia tajemnic paschalnych: męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.

  • Specjalny list pasterski na Wielki Post wystosował abp Wojciech Ziemba, metropolita warmiński. W liście tym, nawiązując do trwającego w kościele Roku Wiary, ksiądz arcybiskup przypomina nam, że „nasza wiara musi być głęboko zakorzeniona sercem i umysłem w Ewangelii Chrystusa i nauce Jego kościoła”.

  • Jednocześnie seo tips zachęca nas do nieustannego wpatrywania się w Oblicze Jezusa Chrystusa, który napełniony Duchem Świętym, na pustyni odrzucił pokusy szatana.

  • Nabożeństwo Gorzkich Żalów – w bazylice, w każdą niedzielę wielkiego postu o godz. 10.35.

  • Nabożeństwo spain hotels Drogi Krzyżowej – w kaplicy Domu Pielgrzyma, w piątki o godz. 9.00 york hotels i 16.30. Bezpośrednio po porannym nabożeństwie będzie odprawiana dodatkowa unsecured loans with bad credit Msza św. Zapraszamy serdecznie do udziału Was wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież.

  • Dzisiaj rozpoczyna swoją pracę duszpasterską w naszej parafii i w bazylice O. search engine optimization Tadeusz Filas SJ, professional seo services wieloletni misjonarz ludowy i rekolekcjonista. Przybył do nas z Poznania. Witamy go bardzo serdecznie w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej, życząc jednocześnie owocnej posługi kapłańskiej oraz nieustannej opieki Świętolipskiej Pani.

  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. internet marketing services Małgorzata Borkowska, nasza parafianka z Kociborza. Jej pogrzeb odbył się w Leginach. Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia. Zmarłą polecamy Bożemu miłosierdziu.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 z 228