Ogłoszenia Duszpasterskie
3 Niedziela Zwykła
niedziela, 27 stycznia 2013 09:57


Ogłoszenia Duszpasterskie


3 Niedziela Zwykła


27 stycznia 2013

 


  • W search engine optimization najbliższą sobotę 2 lutego, przypada Święto internet marketing services Ofiarowania Pańskiego – tradycyjnie Matki Bożej Gromnicznej. Jest to zarazem XVII Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, dzień szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne oraz za wszystkich, którzy poświęcili swoje życie na wyłączną służbę Bogu.

  • W tym dniu, w Katedrze Olsztyńskiej o godz. 12.00, ks. abp Wojciech Ziemba odprawi dziękczynną Mszę św. za wszystkie wspólnoty zakonne i dar życia konsekrowanego w naszej archidiecezji.

  • Tradycyjnie już, z racji Dnia Życia Konsekrowanego, w Kościele zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar na pomoc Siostrom Klauzurowym w Spręcowie i w Szczytnie.

  • W sobotę, 2 lutego, porządek Mszy św. będzie następujący: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. york hotels W Siemkach o godz. 15.00, w Pilcu o godz. 16.00 i w Lembruku o godz. 17.00. Prosimy przynieść ze sobą świece.

  • Gorąco zachęcamy rodziców, dzieci i młodzież do pierwszo-piątkowej spowiedzi i Komunii św.

  • W spain hotels najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada następujące wspomnienie: w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, seo tips prezbitera i doktora kościoła; w czwartek – św. Jana Bosko, prezbitera.

  • Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że dzieci z naszej parafii miały zorganizowany 6-dniowy wypoczynek przy naszym klasztorze.

  • W organizację i przebieg zimowiska dla dzieci włączyły się bezinteresownie następujące osoby - nasi parafianie: Anna Gradzewicz, Katarzyna Jesionowska, Agnieszka i Ada Labarzewskie, Joanna Szluma, Małgorzata i Grzegorz Stępień, Małgorzata Wójtowicz, Katarzyna Ratuszyńska z Olsztyna oraz Siostra Arkadia. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Anna Pawłowska, nasza parafianka ze Świętej Lipki. Wczoraj w naszej świątyni odbył się Jej pogrzeb. Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia. Zmarłą polecamy Bożemu miłosierdziu.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona instant unsecured loans 101 z 224