Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Wszystkich internet marketing services Świętych

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

Uroczystość Wszystkich Świetych - 1 listopada 2014

 

 

  • Tradycyjnie, dziś po Mszy św. o 11.00, udamy się z procesją na cmentarz, by modlić się przy grobach naszych drogich zmarłych. Z racji nabożeństwa na cmentarzu, dzisiaj nie będzie w Bazylice Mszy św. o 14.00.
  • Jutro, professional seo services w niedzielę 2 listopada, przypada Dzień Zaduszny – dzień pamięci, refleksji i modlitwy za zmarłych. Msze św. w Bazylice i w kaplicach filialnych jak w każdą niedzielę.
  • Za search engine optimization zmarłych poleconych nam w wypominkach, będziemy się modlić od york hotels dziś do 8 listopada, podczas nabożeństwa różańcowego o 16.30 i podczas Mszy św. o 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Przypominamy, że codziennie od dziś do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami, jakimi są: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do grzechu nawet lekkiego w momencie, w którym chce się uzyskać odpust, Komunia św., pobożne nawiedzenie miejsca, gdzie są groby zmarłych i modlitwa w intencji zmarłych. Odpust taki można uzyskać jeden raz w ciągu dnia. Zachęcamy do korzystania z tego daru i do modlitwy za tych, którzy odeszli już do Pana.
  • W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Można też tam składać jeszcze kartki z imionami naszych unsecured loans with bad credit drogich zmarłych, spain hotels za których będziemy się modlić w najbliższych dniach.
  • Przypominamy, że organizujemy w dniach 23-24 listopada (niedziela-poniedziałek) wyjazd autokarowy na uroczystości związane z 450. rocznicą przybycia jezuitów do Polski. instant unsecured loans W programie znajdą się: zwiedzanie Lidzbarka Warmińskiego, Kalwarii w Głotowie, wzorowanego na naszej świątyni kościoła w Krośnie, wystawy „Skarby Warmii i Mazur" w Muzeum we Fromborku oraz udział w uroczystościach religijnych, koncercie muzycznym i sympozjum nawiązującym do tej rocznicy, które odbędą się w Braniewie. Koszt pielgrzymki wynosi 140 zł od osoby. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub do kiosku w krużgankach.
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 z 325