Ogłoszenia Duszpasterskie
4 Niedziela Adwentu

 Ogłoszenia Duszpasterskie

 

4 Niedziela Adwentu

 

21 grudnia 2014

 

 

  • Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży, którzy pod kierunkiem s. Moniki i pani Małgorzaty instant unsecured loans Gardockiej przygotowali tegoroczne jasełka. Odbyły się one wczoraj w Domu Pielgrzyma. Na ich zakończenie ponad 140 dzieci z naszej parafii otrzymało paczki świąteczne. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary do skarbonki pod chórem, z których pokryliśmy część kosztów związanych z przygotowaniem tych paczek.
  • Bardzo york hotels gorąco zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziców na Mszę św., która zostanie odprawiona w ich intencji w Domu Pielgrzyma jutro o 17.00 i na spotkanie opłatkowe po tej Mszy.
  • We środę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. unsecured loans with bad credit W tym dniu będzie odprawiona tylko jedna Msza św. o g. 7.00. Nie będzie już Mszy św. o 17.00. Zgodnie search engine optimization z polską tradycją, zachęcamy w wigilię do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych oraz do rozpoczęcia wieczerzy wigilijnej wspólną modlitwą i lekturą fragmentu Ewangelii (Łk 2, 1-20) – opowiadającego o Narodzeniu Pana Jezusa.
  • O północy zostanie odprawiona uroczysta Pasterka w intencji Parafian, naszych Współpracowników i Dobroczyńców, Przyjaciół oraz Pielgrzymów odwiedzających naszą bazylikę.
  • Przed nami dwa uroczyste dni: w czwartek - Boże Narodzenie, a w piątek – św. Szczepana. W uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o g. 7.00. Pierwsza Msza św. zostanie odprawiona dopiero o 9.00. Msze w kaplicach filialnych w te świąteczne dni będziemy celebrować według porządku niedzielnego. Telewizyjna Jedynka (TVP 1) przygotowała szereg programów i transmisji na czas świąt. Ich wykaz znajduje się na plakacie wywieszonym w krużgankach. Już dziś życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego wypoczynku Naszym Parafianom oraz wszystkim Pielgrzymom i Gościom.
  • Wizyta duszpasterska – kolęda, w naszej parafii rozpocznie się w Świętej Lipce, professional seo services w sobotę 27 grudnia, od g. 16.00.
  • W kiosku w krużgankach można nabyć kalendarze, dewocjonalia, kartki świąteczne, opłatki wigilijne, świece Caritas oraz płyty z kolędami Barbary Żarnowieckiej, seo tips która w zeszłym roku śpiewała kolędy w naszej bazylice.
  • W minioną niedzielę zebraliśmy 572 zł na odbudowę stajni w gospodarstwie pani Wiolety Bachor w Stąpławkach. Za złożone ofiary w imieniu pani Wiolety spain hotels składamy serdeczne „Bóg zapłać".
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 z 333