Ogłoszenia Duszpasterskie
Świętej Bożej seo tips Rodzicielki - czwartek 1 stycznia 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

Świętej Bożej Rodzicielki

 

czwartek 1 stycznia 2015 

 

 

  • Dziś, w pierwszy dzień Nowego Roku, w Kościele katolickim przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. york hotels Również dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pokoju. Z tej racji papież Franciszek wystosował specjalne orędzie zatytułowane: „Już nie niewolnicy lecz bracia".
  • Jutro w pierwszy piątek miesiąca przed południem udamy się z Komunią św. do chorych parafian. Nie będzie jednak Mszy św. w kaplicach filialnych.
  • Także jutro przypada wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  • Przypominamy, że od Nowego Roku do Wielkanocy kancelaria parafialna jest czynna w soboty w search engine optimization g. 10.00-14.00.
  • Trwa kolęda w naszej parafii. Oto jej plan:

- W sobotę 3 stycznia – Pieckowo od g. 9.00. Prosimy o cztery pojazdy do pana internet marketing services Zdzisława Pawłowskiego.
- W poniedziałek 5 stycznia – Ramty i Kocibórz od g. 16.00.
- W środę 7 stycznia – Klewno, Pasterzewo, Staniewo, Stąpławki, Wangotyn, Bartynin, Bezławiecki Dwór. Prosimy o 3 pojazdy do Świętej Lipki na g. 9.00.
- w czwartek 8 stycznia – Lembruk od g. 16.00.

  • W instant unsecured loans ramach przygotowań do Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan podczas najbliższego spotkania z zakresu formacji duchowej o. Aleksander Jacyniak zaproponuje wirtualną pielgrzymkę na Świętą Górę Athos, będącą autonomiczną republiką mnichów prawosławnych. Spotkanie odbędzie się w Domu Pielgrzyma w s unsecured loans with bad credit obotę 10 stycznia o g. 10.00. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
  • Trwa Międzynarodowy Konkurs Poezji Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II. Prace konkursowe należy przesyłać drogą elektroniczną do końca lutego br. Szczegóły znajdziemy na afiszach.
  • Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych i Szczęśliwego Nowego Roku. Niech Pan rozpromieni nad Wami swoje oblicze i niech Wam błogosławi.
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona spain hotels 101 z 337