free sex sites
hot sex
free gay movies
nipples
cartoon network porn
free porn videos
Ogłoszenia Duszpasterskie
32 Niedziela Zwykła
niedziela, 11 listopada 2012 08:42


Ogłoszenia Duszpasterskie


32 Niedziela Zwykła


11 listopada 2012

 


  • Decyzją Konferencji Episkopatu Polski, dzisiejsza - druga niedziela listopada, już po raz czwarty obchodzona jest w naszej Ojczyźnie jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest to dzień pamięci i modlitwy za prześladowanych wyznawców Chrystusa.
  • Dzisiaj, w niedzielę, 11 listopada, przypada święto narodowe - 94 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  • W przyszłą sobotę, 17 listopada, podczas uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 w katedrze olsztyńskiej, rozpocznie się w archidiecezji warmińskiej peregrynacja Obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia.
  • Informujemy również, że od 28 grudnia 2012 do 2 stycznia 2013, odbędzie się w Rzymie „Pielgrzymka Zaufania przez Ziemię”. Jest to ekumeniczne spotkanie młodych z całej Europy, organizowanie przez Braci z Taize. Zachęcamy młodzież z naszej parafii i z naszego regionu do udziału w tym spotkaniu. Koszt: 480 zł + 55 euro. Punkt przygotowań znajduje się w Kętrzynie, przy parafii św. Katarzyny. Szczegółowe informacje na plakatach.
  • W Tygodniu Misyjnym zebraliśmy w bazylice 300 zł na misje. Pieniądze te zostały wpłacone na konto misyjne kościoła.
  • W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada następujące wspomnienie: w poniedziałek – św. Jozafata, biskupa i męczennika; we wtorek – świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polskich; w piątek - święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; w sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  • W minionym tygodniu, w Warszawie odeszła do wieczności śp. Urszula Kuczyńska, Mama Siostry Moniki, naszej organistki. Jej pogrzeb odbędzie się w najbliższym tygodniu. Pogrążonej w żałobie Siostrze Monice i Jej Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia. Zmarłą polecamy Bożemu miłosierdziu.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 101 z 211